Skip to content

O Nás O Nás

Hudobná skupina AVANTI

Avanti tvoria štyria členovia: Gabika, Pepa, Šimon a Jaro. Hudobná skupina Avanti účinkuje na pódiách najmä východného Slovenska, vďaka čomu ponúka bohatý repertoár piesní obľúbených v tejto oblasti. Vystúpenia na strednom a západnom Slovensku sú dôkazom, že jej kvality dávno prekročili regionálny charakter kapely na svadbu. Zabezpečíme vám hudobnú produkciu aj na rôznych iných spoločenských podujatiach, ako sú plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy, životné jubileá, firemné večierky, tanečné zábavy a ďalšie.

Výber vhodnej hudobnej skupiny na svadbu, alebo rodinnú oslavu je jedným z najdôležitejších krokov pri príprave spoločenských stretnutí. Závisí od neho nielen Vaša spokojnosť, ale aj spokojnosť Vašich hostí. Jedine profesionálny prístup tých, ktorí sa podieľajú na príprave a realizácii dňa “D” dokáže vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru, na ktorú budete Vy a Vaši priatelia ešte dlho spomínať.

Repertoár hudobnej skupiny Avanti má širokospektrálny záber. Ľudové piesne (šarišské, rusínske, slovenské, české), nestarnúce evergreeny nielen zo zahraničia, latino, country, ale aj pomalé romantické piesne určite spríjemnia každé spoločenské podujatie. Rockové a rock and rollové skladby, spolu s nespočetným množstvom tanečných skladieb z celého sveta sa určite postarajú o skvelú tanečnú zábavu. Repertoár je samozrejme obohatený o aktuálne hity.

Samozrejmosťou je profesionálna zvuková a svetelná technika, ktorú používame pri svojej produkcii. Technicky sa dokážeme prispôsobiť parametrom priestoru v ktorom budeme účinkovať – veľkosťou a množstvom použitej aparatúry, nielen v interiéri, ale aj v exteriéri /námestia, ihriská, amfiteátre/. Súčasťou našej kapely je aj DJ, ktorého služby sú tiež v ponuke.

icon